30 Niedziela Zwykła

Aktualności 

• Rozpoczynając Tydzień Misyjny uświadamiamy sobie, że wszyscy jesteśmy wezwani do dzielenia się skarbem wiary z tymi, którzy jeszcze nie znają Dobrej Nowiny. Ufną modlitwą ogarniamy wszystkich misjonarzy, którzy podejmują dzieło ewangelizacji we współczesnym świecie. Modlimy się dzisiaj za Siostry Klawerianki z Wydziału Misyjnego naszej diecezji, które organizują wszechstronną pomoc dla naszych misjonarzy.

• Zapraszamy na Nabożeństwa Różańcowe, które są odprawiane codziennie po Mszy świętej godz. 17.00, zaś w niedziele o godz. 16.0. W poniedziałki, wtorki i czwartki do włączenia się w prowadzenie różańca zapraszamy dzieci.

• W czwartek (28. X.) święto św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.

• Jednorazowe i roczne wypominki, z podaniem godziny ich odczytywania, można składać w zakrystii, a we Wszystkich Świętych także na cmentarzu. Prosimy o staranne pisanie imion i nazwisk. Wypominki roczne są: przed Mszą św. o godz.: 8.00., 9.30 kaplica .i 11.00 jednorazowe.  Dziękujemy za wszystkie ofiary serca składane z okazji wypominek

Bóg zapłać za przygotowanie kościoła – sprzątanie kwiaty. o pomoc prosimy następną sobotę rodziny 4 7 1 do 4 8 0  

Zapisy na pielgrzymkę do ziemi świętej u księdza Janusza Korbla Jest już 23 osoby.  Szczegółowe  informacje na stronie internetowej pod zakładką pielgrzymki.

• Zachęcamy do systematycznej lektury Pisma świętego, wartościowych książek oraz prasy katolickiej, w tym także nowego numeru miesięcznika dla dzieci „Staś”.

• Niech Maryja – Królowa Różańca świętego pomaga nam żyć na co dzień duchem i mądrością Ewangelii.

Parafia Michała Archanioła